a

Klimatyczny domek w górach na weekend

„Weekend”, słowo, które sobie tak szybko zapożyczyliśmy. Słowo, które przede wszystkim kojarzy nam się najczęściej z końcem pracy, odetchnięciem od codziennych obowiązków i wypoczynkiem.

W weekendy planujemy zaległe większe zakupy, odwiedziny rodziny, spotkania ze znajomymi lub planujemy porostu nie robić nic.

Jednak często odpoczynek w zaciszu domowym nie pozwala się nam do końca zrelaksować. Nie pozwala zapomnieć o tym co działo się w minionym tygodniu lub o tym co będzie się działo.

Najlepszym wówczas rozwiązaniem może okazać się zaplanowanie wyjazdu, krótkiej wycieczki, szybkiego dwudniowego wypadu gdzieś poza miejsce naszego zamieszkania.
Wszystko jest do zrealizowania, wystarczy tylko usiąść i zarezerwować swój wymarzony i upragniony weekend.

Jak to zrobić?

Na początku na pewno powinieneś określić gdzie chciałbyś wypocząć. Czy lubisz miejsca bardziej ustronne, ciche, spokojne wśród natury. Czy jednak jesteś typem, który wśród ludzi i wszelkich rozrywek czuje się najlepiej.

Weekend w górach czy weekend nad morzem? Weekend na łonie natury czy weekend w mieście?

Skreśl niepotrzebne;)

Skoro to już ustaliłeś to idźmy o krok dalej..

Jaki nocleg Cię interesuje? Czy lubisz wynajmować na weekend apartament, gdzie możesz przygotować sam sobie posiłki? A może lubisz hotele z opcją pełnego lub częściowego wyżywienia? Często wybierasz tańsze hostele czy nocleg w apartamentowcu?
Może jednak korzystasz z wynajmu domku na weekend?

Opcji jak widać jest sporo, każdy zapewne znajdzie coś co zaspokoi jego potrzeby i będzie odpowiednie dla budżetu domowego.

Proponujemy jednak w tej sytuacji wybrać opcję, która najrzadziej pojawia się spośród Twoich typów. Dlaczego? Bo bedą w miejscu, którego jeszcze nie doświadczyłeś lub nie miałem okazji wypocząć może okazać się tym najwłaściwszym.

Z naszych statystyk wynika, że najrzadziej wybierane na weekend są domki w górach?
Jak myślicie dlaczego?
Tak, macie racje, dostępność takich domków jest relatywnie mniejsza od pozostałych opcji noclegowych, domki w górach najczęściej kojarzą się z ogromnymi drewnianymi nie doposażonymi i przestarzałymi domkami. Domki w górach to najczęściej domki letniskowe, które ciężko jest wynająć na okres zimy.
No i w końcu ostatni powód dlaczego tak trudno wynająć domek w górach? Bo najczęściej są one szybko zarezerwowane albo znajdują się w miejscach komercyjnych, które akurat nie chcielibyście wybrać na swój weekend.

Mamy dla Was rozwiązanie.

Klimatyczny domek w górach. Jedyny w swoim rodzaju domek, który pozwoli oderwać się od codzienności, pozwala pozbierać myśli i naładować baterię na przyszły tydzień.
Domek, w którym wyciszysz się, zrelaksujesz i rozmarzysz.

Domek z którego nie będziesz chciał wychodzić, i jeśli nie będziesz widział takiej potrzeby – nie będziesz musiał.
Otoczenie przyrody, szum drzew, piękne widoki. Nie można wymarzyć sobie nic innego na krótki weekend.

Chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu.

2 komentarze
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus odio mi, porttitor nec metus vel, hendrerit ornare nulla.

    17 grudnia, 2014 at 8:59 am
  • Praesent tortor quam, laoreet et pellentesque vel, interdum quis nisi.

    17 grudnia, 2014 at 9:08 am

Post a Comment