Domek w lesie

Domek w lesie – wynajmij go teraz

Do tej pory wakacje, weekend, czy też po prostu wypoczynek poza miejscem Twojego zamieszkania kojarzył Ci się pewnie z długim podróżowaniem, dużą organizacją lub dużo  wcześniejszą rezerwacją miejsca. Teraz kiedy masz tyle opcji do wyboru, już nie musisz przejmować się tym wszystkim. Wynajęcie domku w górach, lesie, czy nad morzem to kwestia minimalnego zaangażowania z Twojej strony.

Boisz się, że w takim domku czeka Cię dużo więcej obowiązków, niż gdybyś wynajął pokuj w hotelu? Nie jesteś przekonany co do jakości takiego noclegu? Masz obawy, że w domku w górach nie wypoczniesz, bo cały czas będziesz musiał myśleć o organizacji swojego czasu?

 

Zaraz rozwiejemy te wszystkie obawy i udowodnimy, że wypoczynek w górach i wynajęcie domku w lesie nie przysporzy Ci dodatkowych obowiązków i nie sprawi, że coś zagłuszy Twój wypoczynek.

 

Domek w lesie – przyroda 

 

Pierwsza i podstawowa sprawa nie musisz obawiać się otoczenia przyrody. To, że domek w lesie znajduje się w bliskiej odległości od drzew innej roślinności nie powinno Cię martwić.

Nawet w deszczowe czy wietrzne dni, obecność drzew nie zagraża Twojemu pobytowi i przeżywania zjawisk atmosferycznych pośrodku lasu.

Czy kiedykolwiek zdecydowałaś/eś się na takie doświadczenie? Może juz czas, w bezpieczny sposób usiąść przy oknie i wpatrywać się w niesamowitą przyrodę, która zmienia się w każdym momencie dnia.

 

Domek w lesie – atmosfera wypoczynku

 

Myśląc o wynajmu domku, myślisz: „gdzie ten bufet śniadaniowy?”, „kto dzisiaj zrobi obiad?”, „muszę dołożyć do kominka abym nie zmarzł” i w końcu: „na pewno nie wypocznę wynajmując domek w górach w którym sam wszystko będę musiał robić”

 

Otóż chcemy rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości jak halny wiatr rozwiewa w górach swoim ciepłem i porywistością wszystkie złe przeczucia 🙂

 

Wynajmując domek Sielsko, nie martwisz się ani chwilę o swój wypoczynek. O spokój ducha i Sielską atmosferę. Będąc w domku, zapewnione masz wszyte czego Ci trzeba. Martwisz się o jedzenie? Jeśli sam nie chcesz gotować, lub nie lubisz jedzenia „na mieście” – w tym przypadku na wsi 😉 możesz skorzystać z Sielskich domowych przysmaków od prawdziwej gospodyni domu.

W zamrażarce czekają na Ciebie świeżo przygotowane, ręcznie robione pierogi z omastą, dla fanów słodkich przysmaków – rozpływające się w ustach naleśniki. Na życzenie dostarczone są również do Ciebie, Świerze bułeczki z Sielskiej piekarni, całe zestawy śniadaniowe lub obiadowe.

To wszystko przygotowane z miłością, pasją i Sielskim sercem.

 

Domek w lesie – jakość snu 

 

Przerażającym wydaje się być zasypianie po środku lasu, w głuchej ciszy w totalnej ciemności. Tak, osobą o słabych nerwach nie polecamy tego doświadczenia 😉  Ale teraz już tak na poważnie, Twój sen i jakość Twojego snu znacznie się poprawia, jeśli w pomieszczeniu w którym zasypiasz ograniczasz do maximum ilość światła – nie mówimy tu o wiele księżyca, bo wpatrywanie się w jego światło tworzy romantyczny nastrój. Pozbywając się nadmiernej ilości światła i różnych dźwięków sprawia, że wchodzimy w stan wyciszenia a co z tym idzie łatwiej nam jest zasnąć a długość fazy głębokiego snu znacznie się wydłuża. Rano wstajemy wypoczęci i mamy większą energię do działania. W tym przypadku do aktywnego lenistwa:)

Więcej na temat jakości snu przeczytasz w osobnym artykule: Jak sprawić by Twoj sen był jakościowy 

 

Domek w lesie – nie ruszę palcem

 

Wyjeżdżając na wakacje, wypoczynek czy upragniony urlop, macie ochotę nie robić nic. I nie dziwimy nie takiemu zachowaniu bo wiemy ile kosztuje nas energii, wysiłku i stresu codzienne życie. W domku w górach czy w domku w lesie, czy w jakimkolwiek domku – ale wybierasz Domek Sielsko – wcale nie musisz nic robić. Wszystko zrobimy za Ciebie (no Prawie wszystko;) )

Zapewnimy ciepło, jeśli nie będziesz sam chciał rozpalić w kominku, zapewnimy posiłki abyś nie stał przy garch, zapewnimy czystość abyś nie musiał codziennie sprzątać. Nie obawiaj się o rzeczy przyziemne, wszystko jesteśmy w stanie za Ciebie załatwić aby jak najbardziej umilić Ci czas w Domku Sielsko.

 

Jeśli nadal masz wątpliwości co do wynajęcia domku w lesie, odsyłamy Cię do artykułu dotyczącego wynajęcia domku w górach: Dlaczego warto wynająć domek w górach.

 

A jeśli udało nam się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i chcesz doświadczyć wspaniałej przygody w górach, przeżyć kilka dni w niesamowitym otoczeniu i w cudownej Sielskiej Atmosferze – Napisz do nas!  Postaramy się spełnić wszystkie Twoje oczekiwania co do wynajmu domku w lesie czy też w górach. 

 

No Comments

Post a Comment